Drodzy klienci, 
Sklep internetowy biomaniac.pl przechodzi obecnie konserwację aż do końca października 2020. Wszystkie wysyłki kurierskie są tymczasowo wstrzymane. W związku z tym zamówienia prosimy kierować do nas mailowo (sklep@biomaniac.pl),(biuro@biomaniac.pl) lub telefonicznie (71 797 50 10). UWAGA! Większość naszych cen na stronie sklepu internetowego jest obecnie nieaktualna. Możliwość płatności jest również wyłączona. Sklep internetowy już wkrótce wróci do normalnego trybu pracy. Bardzo prosimy o cierpliwość  Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego codziennie od 10:30 do 17:30 oraz w soboty od 10:00 do 14:00.MAKARON KONJAC RICE 400G

Nowy

Składniki: oczyszczona woda,organiczny konjac, wodorotlenek wapnia.

Wartość energetyczna, KJ/kcal na 34kj/8kcal

Tłuszcze: 0g

Tłuszcze nasycone: 0g

Węglowodany: 1g

Cukry: 0g

Błonnik: 5g

Białko:1g

Sól:0g

Więcej szczegółów

8,50 zł

Więcej informacji

Sposób przygotowania: Opłucz zawartość pod bieżącą wodą, odcedź zimną wodę, zalej wrzątkiem i zostaw na 1 minutę, potem odcedź jeszcze raz. Nadmiar wody można usunąć przy pomocy ręcznika papierowego. Konjac zastosuj tak jak makaron do zup, dań mięsnych, rybnych, sałatek, itp.      

KONJAC to miła niespodzianka dla wszystkich, którzy chcą odżywiać się zdrowo i przy okazji unikać zbędnych kalorii. To starożytne warzywo korzeniowe, które od wieków używane jest w Japonii, jako część zdrowej diety. Warzywo korzeniowe Konjac składa się głównie z wody i rozpuszczalnego błonnika pokarmowego. Posiada znikomą ilość węglowodanów i tłuszczu. 97% masy tej rośliny, stanowi naturalny rozpuszczalny błonnik Glucomannan. Ten rozpuszczalny błonnik ma największą masę cząsteczkową i najsilniejszą lepkość z wszystkich błonników znanym dzisiejszej nauce. Badania naukowe przeprowadzone przez Europejski Urząd Bezpieczeństwa do spraw Żywności stwierdził, że GLUCOMANNANAN:

 

*             Przyczynia się to do zmniejszenia wagi ciała w wyniku dostarczania                      zmniejszonej ilości energii.

**           Przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu cholesterolu we                    krwi

 

Opinie

Napisz opinię

MAKARON KONJAC RICE 400G

MAKARON KONJAC RICE 400G

Składniki: oczyszczona woda,organiczny konjac, wodorotlenek wapnia.

Wartość energetyczna, KJ/kcal na 34kj/8kcal

Tłuszcze: 0g

Tłuszcze nasycone: 0g

Węglowodany: 1g

Cukry: 0g

Błonnik: 5g

Białko:1g

Sól:0g

Napisz opinię

30 Inne produkty w tej samej kategorii: