Drodzy klienci, nasz sklep stacjonarny we Wrocławiu przy ul. Komuny Paryskiej 83C jest czynny od poniedziałku do środy od 10:30 do 17:30 w czwartki i piątki od 10:30 do 18:30, W soboty pracujemy od 10:00 do 14:00 W niedziele i święta sklep jest nieczynny.

Zasady dostawy zamówionych produktów:

Wysyłki są realizowane maksymalnie w ciągu 4 dni roboczych od momentu otrzymania potwierdzenia wpływu płatności.  Wyjątek stanowia towary aktualnie niedostępne lub na zamówienie. W takiej sytuacji Kupujący jest niezwłocznie informowany o przewidywanym czasie dostawy/wysyłki lub o możliwym wydłużeniu czasu realizacji zamówienia. W przypadku produktów "na zamówienie"  termin realizacji wynosi 7 dni roboczych. Towar wysyłany jest na terenie Polski kurierem.

 

Cennik wysyłki paczki do 30kg:

1. Płatność przelewem na konto (przedpłata) - 20 zł.

2. Możliwy jest również osobisty odbiór zamówienia we Wrocławiu. Wtedy  dodatkowe koszty nie są naliczane.

3. Nie wysyłamy przesyłek z opcją płatności: ""za pobraniem".

 

Przy zamówieniu równym lub większym niż 350 zł dostawa gratis*!!!

*dla zamówień powyżej 30 kg obowiązuje indywidualna wycena przesyłki 

UWAGA!

Przesyłkami kurierskimi NIE SĄ dostarczane produkty posiadające specyficzne wymagania transportowe, min: mięso, wędliny, nabiał, ryby świeże, sery, warzywa, owoce ORAZ wody butelkowane, etc. Produkty te dostępne są wylącznie w sklepie stacjonarnym!

Towar do wysyłki jest odpowiednio opakowany i zabezpieczony. Prosimy o sprawdzenie przy otrzymaniu przesyłki, czy nie została ona naruszona podczas transportu.

Stan realizacji zamówienia i przesyłki

Możesz na bieżąco sprawdzić status realizacji zamówienia.

Jeśli podczas zamówienia założyłeś konto - status sprawdzisz po zalogowaniu się.

Jeśli nie zakładałeś konta - sprawdź bez logowania stan realizacji zamówienia (podając numer zamówienia oraz swój e-mail).